Monbukagakusho Japonijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerija šiais metais siūlo Lietuvos piliečiams 4 stipendijų programas studijoms Japonijoje nuo 2015 m. balandžio mėn. Paraiškos teikiamos iki šių metų gegužės 30 dienos.

Siūlomos programos:
Undergraduate Students
Research Students
Specialized Training College Students
College of Technology Students

Programų aprašus ir paraiškų formas galite rasti Japonijos ambasados interneto puslapyje.

Norintys dalyvauti konkurse, Švietimo mainų paramos fondui turi pateikti:

Dokumentus, išvardintus atitinkamos stipendijų programos aprašyme prie punkto “APPLICATION POCEDURE”. Visi dokumentai turi būti pateikti anglų kalba.

Internetinę paraišką Švietimo ir mainų paramos fondui. Ją rasti galite adresu http://paraiskos.smpf.lt/studijos/#topas

Patikinimo deklaraciją dėl LR pilietybės (formą galite rasti Japonijos ambasados interneto puslapyje)

Paraiškas prašome pateikti iki 2014 m. gegužės 30 d. (penktadienio) 15:00 val. Švietimo mainų paramos fondo Aukštojo mokslo programų skyriui (Geležinio vilko g. 12, 01112 Vilnius).

SVARBU: paraiškas į Švietimo mainų paramos fondą galima pristatyti asmeniškai arba siųsti paštu, tačiau visi dokumentai fondą privalo pasiekti iki nustatytos datos 15:00 val.

Reikalavimus atitinkančius kandidatus Japonijos ambasada informuos apie tikslią egzaminų datą, laiką ir vietą.

Sėkmingai egzaminus išlaikę kandidatai bus pakviesti pokalbiui su Japonijos ambasados ir Švietimo mainų paramos fondo įgaliotais atstovais. Pokalbio data bus asmeniškai pranešta į pokalbį kviečiamiems kandidatams.

Informacija apie konkursą teikiama:

• Japonijos ambasadoje (M. K. Čiurlionio g. 82B, 03100 Vilnius) el. paštu culture@vn.mofa.go.jp arba telefonu (8 5) 231 0465. Kontaktinis asmuo – Haruka Seto.

• Švietimo mainų paramos fonde: el. paštu dovile.rudzenske@smpf.lt arba telefonu (8 5) 249 8189. Kontaktinis asmuo – Dovilė Rudzenskė.

Kviečiame aktyviai dalyvauti konkursuose!