Rugsėjo 1 d. prasidėjo nauji mokslo metai. Šiais metais VDU sėkmingai startavo bakalaurinė programa “Rytų Azijos šalių kalbos ir kultūros” (RASK) , kuri stojimo metu buvo tarp pačių populiariausių viso Vytauto Didžiojo universiteto programų. Po griežtokos atrankos į ją pateko net 69 geriausi studentai, kurie ketverius metus mokysis vienos iš trijų Rytų Azijos kalbų, įgis žinių apie Rytų Azijos šalių kultūras ir istoriją.

Taip pat jau šeštą kartą pradėta vykdyti magistrantūros programa “East Asia Region Studies” (EARS) , orientuota į šiuolaikinės Rytų Azijos visuomenės, politikos ir ekonomikos pažinimą. Į ją atrinkti 10 magistrantų.

Azijos studijų centras maloniai sveikina visus studentus ir linki prasmingų, įdomių bei linksmų studijų.

RASK programos orientacija įvyko rugpjūčio 27 d. EARS magistrantams orientacija organizuojama rugsėjo 6 d. (ketvirtadienį) 11:15 Azijos studijų centro patalpose (Vaižganto g. 30). Kilus klausimams, prašome rašyti šiais kontaktais:
RASK studentai: z.dapsauskaite@hmf.vdu.lt
EARS studentai: l.borkertaite@pmdf.vdu.lt