Azijos studijų centras kviečia susipažinti su Kinijos kultūra iš arčiau!

Lapkričio 22 d., ketvirtadienį Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultete (Gimnazijos g. 7, 309 aud.) vyks renginys, skirtas Kinijos karpinių menui ir kinų kovos menams (wushu).

16:00 val. Vieša paskaita. „Kinijos karpinių meno tradicijos“. Paskaitą skaito tautodailininkė iš Kinijos Yang Zhihong.

18:00 val. Vieša paskaita-pasirodymas. „Kinų kovos menai (wushu) ir daoizmo filosofija“. Paskaitą skaito wushu meistras iš Kinijos doc. Guo Xiaofeng.

Paskaitas skaitys VU Konfucijaus instituto kvietimu Lietuvoje viešintys Yang Zhihong, karpinėtoja, Liaoning provincijoje pripažinta tautodailininkė ir wushu meistras, kinų filosofijos tyrinėtojas doc. Guo Xiaofeng iš Liaoning universiteto.

Paskaitos vyks kinų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Maloniai kviečiame dalyvauti.