Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia atranką studijoms 2013/2014 m.m. rudens semestro studijoms užsienio universitetuose pagal VDU dvišalio bendradarbiavimo sutartis.

Atrankoje galite dalyvauti, jei esate:
• Bakalauro ar magistrantūros studijų studentas;
• Gerai besimokantis studentas (-ė), kurio (-s) pastarųjų mokslo metų vidurkis ne mažesnis nei 8;
• neturite akademinių skolų;
• suderinęs (-usi) studijų programą su fakulteto tarptautinių programų koordinatoriumi.

DĖMESIO: Norinčius dalyvauti atrankoje, prašome registruotis internete, adresu: http://trtdb.vdu.lt/ ir užpildyti atrankos anketą dvišalių mainų skiltyje iki:
• Į Wasedos universitetą Japonijoje universitetą- vasario 18 d.
• Likusiems Japonijos universitetams – vasario 22 d.
• Į kitus universitetus – kovo 12 d.

Aukštojo mokslo institucijas rasite čia.
Papildomai prie anketos prisekite šiuos dokumentus:
• Gyvenimo aprašymą (CV);
• skaitmeninę nuotrauką;
• pažymių išklotinę;
• anglų arba atitinkamos užsienio kalbos mokėjimą patvirtinantį dokumentą (konkurse dalyvaujantys studentai turi turėti B2 anglų kalbos lygį. Norintys studijuoti Rusijos universitetuose studentai turi turėti B1 rusų kalbos lygį. Jeigu anglų ar rusų kalbą mokėtės VDU, pažymą galima gauti Užsienio kalbų institute, adresu Donelaičio g. 52, 603 kab.).

DOKUMENTAI PATEIKIAMI TIK ELEKTRONINIU BŪDU. Į WASEDOS UNIVERSITETĄ IKI VASARIO 18 D. Į KITUS JAPONIJOS UNIVERSITETUS IKI VASARIO 20 D. Į LIKUSIUS UNIVERSITETUS IKI KOVO 12 D.

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, peržiūrėkite universiteto siūlomų kursų aprašus ir įsitikinkite, kad programa užsienyje atitiks Jūsų studijas VDU. Kreipkitės į savo fakulteto tarptautinių programų koordinatorių, išsirinkite universitetą, kuris atitiktų Jūsų studijų programą, ir dalyvaukite atrankoje.

Stipendijos dydis priklauso nuo studijų laikotarpio ir šalies, kurią studentas (-ė) pasirenka studijoms:

• Mainų programų stipendija iki 1400 Lt/mėn. – šalys: Argentina, Brazilija, Izraelis, Japonija, Jungtinės Amerikos valstijos, Kinija, Pakistanas, Pietų Korėja, Taivanas.
• Mainų programų stipendija iki 1200 Lt/mėn. – šalys: Azerbaidžanas, Kazachstanas, Rusija.
• Mainų programų stipendija iki 860 Lt/mėn. – šalys: Estija, Lenkija, Latvija, Turkija.

Negavus VDU Mainų programų stipendijos, motyvuoti studentai gali vykti ir savo lėšomis.

Daugiau informacijos fakultete arba Tarptautinių ryšių tarnyboje:
Tarptautinių ryšių tarnyba, S. Daukanto g. 27, kab. 308
Kontaktinis asmuo: Vaidas Dačiola, el. paštas: V.Daciola@trt.vdu.lt