ceramicVDU Azijos studijų centras kviečia į viešąją paskaitą “Korėjos įtaka Japonijos keramikos istorijai”. Ši paskaita yra viena iš gegužės mėn. vyksiančių paskaitų ciklo, skirto Korėjos menui ir muzikai, dalių. Menininkas iš Korėjos skaitys pranešimą apie Korėjos keramikos rūšis, istorinį Korėjos keramikos vystymąsi Rytų Azijos kontekste, korėjiečių įtaką japonų keramikai.

Paskaita vyks gegužės 13 d. 16 val. M. Gimbutienės auditorijoje (Donelaičio g. 52 – 211). Kviečiami visi norintieji. Renginys anglų kalba.

Pranešėjas Byun Jaehyung pabaigė Seulo Nacionalinio Universiteto Keramikos fakultetą ir dalyvavo įvairiuose renginiuose (Tarptautinėje keramikų parodoje Tokijuje (2004), Devynių menininkų keramikų parodoje Seule (2007), Cheongju tarptautinėje rankdarbių bienalėje (2005), Seulo šiuolaikinių keramikų konkurse (2006), Iksan meno kursuose (2012)). Šiuo metu menininkas turi savo studiją “Galimto” Seulo Gwanakgu rajone.

Gegužės pabaigoje planuojamos ir kitos paskaitos bei koncertai apie Korėjos tradicinę muziką ir menus.