JanchimadangKoncertinė įstaiga „Kauno santaka“ ir VDU Azijos studijų centras kviečia į Korėjiečių muzikos dienas, kurios vyks Kaune ir Jonavoje gegužės 25-27 d. Jų metu teatralizuotus koncertinius pasirodymus surengs korėjiečių tradicinės muzikos kolektyvas Janchimadang, atvykęs tiesiai iš Pietų Korėjos. Svečiai ne tik pademonstruos egzotiškų muzikos instrumentų galimybes, bet ir surengs tikrus muzikos, ritmo ir scenos judesio pasirodymus.

Gegužės 25 d. 20:00 koncertas vyks vidiniame Kauno pilies kieme. Koncertas sudaro vieną „Kauno dienų“ renginių, ir yra nemokamas;

Gegužės 26 d. 17:00 koncertas vyks Jonavos kultūros centre. Plačiau: žiūrėkite nuorodą;

Gegužės 27 d. 11:00 vyks paskaita-seminaras “Susitikimas su korėjiečių muzika”. Plačiau: žiūrėkite nuorodą.

„Janchimadang“ buvo įkurtas 1992 metais Incheon mieste (Seulo priemiestis). Siekdamas skleisti Korėjos liaudies muzikavimo ir apeigų tradicijas, ansamblis kuria ir pristato muzikos ir teatro sintezės spektaklius. Pagrindinis dėmesys telkiamas į dainas, šokius, muziką ir žaidimus. Ansamblio tikslas – ieškoti naujų atlikimo būtų, improvizuoti ir ieškoti atlikimo meno sąsajų visame pasaulyje, integruojant vietinį folklorą ir panaudojant tradicijas.

„Janchimadang“ kolektyvas per savo kūrybinį kelią aplankė garsiausius pasaulio folkloro festivalius Prancūzijoje, Australijoje, Kinijoje, JAV, Suomijoje. Ansamblis vienija 15 pagrindinių narių. Įvariose programose dalyvauja papildomai mušamųjų grupė, tradicinio cirko artistų, šokėjų trupės.