45343 VDU Tarptautinių ryšių tarnyba informuoja, kad vyksta atranka 2013–2014 m. m. pavasario semestro studijoms užsienio universitetuose pagal VDU dvišalio bendradarbiavimo sutartis. Paraiškas į Japonijos universitetus teikti galima iki 2014 m. sausio 15 d., į kitus universitetus – iki 2013 m. spalio 15 d.

Atrankoje dalyvauti gali studentai, kurie:

studijuoja bakalauro arba magistrantūros studijų programoje;
gerai mokosi;
neturi akademinių skolų;
suderino studijų programą su fakulteto tarptautinių programų koordinatoriumi.

Dalyviai prašomi registruotis internete ir užpildyti atrankos anketą dvišalių mainų skiltyje iki:

į visus universitetus – spalio 15 d.
į Japonijos universitetus – 2014 sausio 15 d.

Studentai kviečiami išsirinkti juos priimsiančią užsienio aukštojo mokslo instituciją, pasirašiusią dvišalio bendradarbiavimo sutartį su VDU.

Prie užpildytos anketos taip pat reikia pridėti šiuos dokumentus:

gyvenimo aprašymą (CV);
skaitmeninę nuotrauką;
pažymių išklotinę;
anglų arba atitinkamos užsienio kalbos mokėjimą patvirtinantį dokumentą.

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, dalyviai prašomi peržiūrėti jo siūlomų kursų aprašus ir įsitikinti, kad programa užsienyje atitiks jų studijas VDU. Studentai, norintys dalyvauti atrankoje, kviečiami kreiptis į savo fakulteto tarptautinių programų koordinatorių ir išsirinkti užsienio universitetą, kuris atitiktų pasirinktą studijų programą Vytauto Didžiojo universitete.

Stipendijos dydis priklauso nuo studijų laikotarpio ir šalies, kurią studentas (-ė) pasirenka studijoms:

Mainų programų stipendija iki 1400 Lt/mėn. – Argentina, Brazilija, Izraelis, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Kinija, Pakistanas, Pietų Korėja, Taivanas.
Mainų programų stipendija iki 1200 Lt/mėn. – Azerbaidžanas, Kazachstanas, Rusija, Malaizija, Uzbekistanas.
Mainų programų stipendija iki 860 Lt/mėn. – Estija, Gruzija, Latvija, Makedonija, Turkija, Ukraina.

Negavus VDU Mainų programų stipendijos, motyvuoti studentai gali vykti ir savo lėšomis.

Daugiau informacijos teikia fakultetai ir Tarptautinių ryšių tarnyba.

Tarptautinių ryšių tarnyba
Adresas S. Daukanto g. 27–309