45343Azijos studijų centras maloniai kviečia į tarpkultūrinės komunikacijos seminarą apie Azijos šalis, kuris vyks gegužės 5 d., 11:15-12:30 PMDF (Gedimino 44, Kaunas) 303 auditorijoje. Jis siūlomas “Tarpkultūrinės komunikacijos teorijų” (Kūrybinių industrijų programa) kurso rėmuose, tačiau dalyvauti seminare labai kviečiami visi susidomėję universiteto studentai.

Trys seminaro svečiai dalinsis savo turtinga praktine patirtimi, kurią įgijo dirbdami skirtingose Azijos šalyse. Andrius Gurskis šiuo metu sėkmingai vysto labai egzotišką gumos gaminių verslą Kinijoje, kur turi naviguoti sudėtingoje teisinėje sistemoje. Julius Skačkauskas baigė magistrą ir padirbėjo Korėjoje, kol nusprendė, kad korėjiečiams dirbti geriau Lietuvoje. Vilija Jasilionė, viena iš projekto Let’s Go Simplify sumanytojų ir vystytojų.

Seminaro metu svečiai trumpai pristatys savo veiklą, o paskui bus klausimai ir diskusijos. Renginį moderuos ASC darbuotoja Daiva Repečkaitė ir dalyko dėstytojas dr. Aurelijus Zykas. Beje, klausimams klausti bus naudojamos naujosios technologijos: kadangi kai kurie studentai kuklinasi klausti garsiai, jie galės naudoti Twitterį.