CI-knygosBalandžio 29 d., lankantis Vilniaus Universiteto Konfucijaus institute, Azijos studijų centrui buvo dovanota beveik 100 vienetų knygų. Ši dosni Konfucijaus instituto dovana reikšmingai praplėtė kinų studijoms skirtą Č. Sugiharos skaityklos dalį.

Tarp dovanotų knygų esama gausiai iliustruotų enciklopedijų, klasikinės poezijos rinktinių, kalbos mokymosi priemonių, kultūrai bei istorijai skirtų knygų. Leidiniai yra anglų bei kinų kalbomis. Artimiausiu metu visos knygos bus sukataloguotas ir viešai prieinamos visiems skaityklos lankytojams.

Konfucijaus Institutas – naujausias ASC socialinis partneris, su kuriuo ką tik pasirašytas memorandumas dėl bendradarbiavimo, kuriant kinų kalbos mokymo kabinetą.