pic2014 m. rugsėjo 18-20 d. vyko VDU Azijos studijų centro kartu su Filosofijos katedra ir Katalikų teologijos fakultetu organizuota tarptautinė tarpdisciplininė mokslinė konferencija “Christian World and East Asian Traditions: Symbols, Concepts, Practices”.

Trijų dienų renginyje Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje Auloje (Gimnazijos g. 7, Kaune) buvo skaitomi pranešimai anglų bei lietuvių kalbomis. Konferencijoje dalyvavo tyrėjai iš įvairių disciplinų, besidomintys tarpusavio ryšiais tarp Krikščioniškojo pasaulio ir Rytų Azijos šalių per pačias įvairiausias perspektyvas: filosofiją, religijotyrą, socialinius ir politinius mokslus, literatūrą, menus. Konferencijos metu pranešimus skaitė Kinijos, Taivano, Italijos, Lenkijos, Latvijos bei Lietuvos universitetų mokslininkai.

Akimirkas iš renginio galite peržiūrėti Azijos studijų centro Facebook profilyje paspaudę čia.

Konferencijos rėmėjai Taipėjaus Misija Latvijos Respublikoje, Lietuvos mokslų taryba