10633980_10152668352083139_805789291996054003_oRugpjūčio 25 d. VDU prasidėjo nauji akademiniai metai. Šia proga RASK programos dėstytojai ir koordinatoriai susitiko su ką tik įstojusiais pirmakursiais, kurių šįmet išties gausu: daugiau nei 90 studentų. Pagal šį skaičių RASK programa yra didžiausia Humanitarinių mokslų fakultete ir viena didžiausių bei populiariausių visame universitete.

Susitikimo metu programos koordinatoriai pristatė ne tik programos galimybes, bet ir skatino studentus didinti savo konkurencingumą pasinaudojant įvairiomis galimybėmis, kurias teikia Rytų Azijos studijos VDU: aktyvia klubų veikla, augančiais bibliotekos fondais, išsiplėtusiu partnerių Rytų Azijos šalyse skaičiumi, savanorystės programomis ir kt. Trečiakursių atstovas, Andrius Vilkas, neseniai grįžęs po studijų semestro Kinijoje, paragino kuo daugiau mokytis savarankiškai.

RASK studentai skatinami nuolat sekti informaciją ASC svetainėje ir “pamėgti” ASC facebook puslapį Azijos studijų centras.