Quiz
Ko gero visų Japonija besižavinčių žmonių svajonė – išvysti šią šalį savo akimis. Kasmet bent vienas HASHI klubo narys susiruošia į ilgą kelionę nors trumpam žvilgtelėti į išsvajotąjį kraštą. Šį penktadienį apie savo potyrius pasakos Joana Vaitkutė, Japonijoje praleidusi metus.

Studijos prestižiniame Vasedos universitete, kelionės po įvairius šalies kampelius, sutikti žmonės – visa tai padėjo įvertinti, ar labai skiriasi Japonija, kokią matome anime ar išgirstame iš kitų žmonių nuo to, ką iš tikro joje galime rasti. Taip pat Joana visai to neplanuodama pradėjo tyrinėti japonių merginų mąstymą ir kitus su tuo susijusius savitumus. Tad kokia ta tikroji Japonijos kultūra, ar sunku joje pritapti europiečiui? Atsakymus į šiuos klausimus ir dar daugiau išgirsite jau šią savaitę. Būkite drąsūs ir aktyvūs, Joana mielai jums atsakys. Kviečiame apsilankyti!

Po prezentacijos kaip visad garuos arbatėlė, pagardinta jūsų atsineštais užkandžiais

Laikas: rugsėjo 26d. (PENKTADIENIS), 18:00val.
Vieta: Sugiharos namai, Vaižganto g. 30