indonesia_6016_600x450 Darmasiswa yra Indonezijos valstybės finansuojama, laipsnio nesuteikianti programa, skirta užsienio studentams susipažinti su šios šalies kultūra. Stipendijos gavimo laikotarpiu (1 metai) studentai mokosi pasirinkto dalyko – indoneziečių kalbos, apie Indonezijos turizmą bei tradicinius indonezietiškus menus – amatus, muziką, šokį ar kitą pasirinktą sritį viename iš 53 Indonezijos universitetų, dalyvaujančių Darmasiswa programoje. Universitetai yra iš visos Indonezijos, tad pasirinkimas yra išties platus.
Programoje gali dalyvauti visi studentai iš šalių, kurios turi užmezgusios diplomatinius ryšius su Indonezija. Kadangi Lietuva yra viena iš tokių šalių, norėtume paskatinti teikti paraiškas Darmasiswa stipendijoms.
Išsami informacija anglų kalba bei reikalingi dokumentai pateikiami paspaudus čia.