lietuvait-yi-munyolVytauto Didžiojo Azijos studijų centras nuo 2014 lapkričio 28 dienos yra oficialus Korėjos Literatūros Vertimo Instituto (LTI Korea) koordinuojamo bibliotekų centro narys. Priklausymas šiam centrui yra itin naudingas, kadangi LTI Korea centro nariams įsipareigoja nuolatos atsiųsti naujausių iš korėjiečių kalbos verstų knygų. Sausio 5, pirmadienį, VDU ASC pasiekė pirmoji knygų siunta, kurią sudaro 42 leidiniai anglų, rusų, lietuvių kalbomis. Knygos artimiausiu metu bus perduotos VDU Bibliotekos katalogavimo skyriui, o po to bus laisvai prieinamos visai VDU bendruomenei.

Korėjos studijoms skirta bibliotekos dalis kol kas yra viena mažiausiai padengtų, todėl dalyvavimas LTI Korea bibliotekų centro programoje yra didelė paspirtis.