friendshipStudentų dėmesiui! Kaip ir kasmet, skelbiamas konkursas dvišalių mainų studijoms Japonijoje. Studentai gali išvykti vienerių metų mainų studijoms prestižiniuose Japonijos universitetuose ir būti nominuotiems Japonijos valstybinėms ar Japonijos universitetų skiriamoms stipendijoms, arba gauti VDU Mobilumo stipendiją (500 EUR per mėnesį).

GALITE DALYVAUTI JEI:
• Esate gerai besimokantis studentas (dviejų paskutinių semestrų vidurkis ne mažesnis nei 8);
• Neturite akademinių skolų;
• Esate 2-3 kurso bakalauro arba 1 kurso magistrantūros studentas.

DĖMESIO: Studentai, norintys dalyvauti konkurse, turi pildyti paraiškas elektroninėje sistemoje: dvišalių mainų anketa http://trtdb.vdu.lt/ iki 2015 m. vasario 6 d..

Elektroninėje sistemoje Jūs turite prisegti šiuos dokumentus:
• Gyvenimo aprašymą (CV);
• Skaitmeninę nuotrauką;
• Paso kopiją.

DOKUMENTAI TURI BŪTI PATEIKTI IKI 2015 M. VASARIO 6 D.

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, peržiūrėkite universiteto siūlomų kursų aprašus ir įsitikinkite, kad programa užsienyje atitiks Jūsų studijas VDU. Kreipkitės į savo studijų programos vadovą, išsirinkite universitetą, kuris atitiktų Jūsų studijų programą, ir dalyvaukite atrankoje.

Universitetų sąrašą rasite paspaudę čia.
Atranka vyksta dviem etapais:
I atrankos etape studentai turi pateikti visus reikalingus dokumentus elektroninėje sistemoje. Atrankos komisijai įvertinus ir atrinkus studentus, jie yra kviečiami į II atrankos etapą – motyvacinį pokalbį su komisijos nariais.

Negavus VDU Mainų programų stipendijos, motyvuoti studentai gali vykti ir savo lėšomis.

Daugiau informacijos Tarptautinių ryšių tarnyboje:
Tarptautinių ryšių tarnyba, S. Daukanto g. 27, kab. 308
Kontaktinis asmuo: Vaidas Dačiola, el. paštas: V.Daciola@trt.vdu.lt