JinseokAzijos studijų centras ir HMF Kultūros studijų ir etnologijos katedra kviečia į paskaitą apie korėjiečių šamanizmą, kurią skaitys dr. Jinseok Seo (Latvijos universitetas). Paskaita vyks balandžio 17 d. Humanitarinių mokslų fakulteto (Donelaičio 52) 322 auditorijoje. Pradžia: 11:15.

Paskaitoje dėstytojas papasakos apie visuotinių šamanizmo studijų tendencijas, nagrinėdamas šios sąvokos pokyčius, ekstazės ir apsėdimo ryšius. Taip pat jis nagrinės Korėjos šamanizmą visuotinės teorijos kontekste, pristatys Korėjos šamanus, šamanistines apeigas ir tradicijas Korėjoje.

Paskaita yra skiriama RASK programos studentams kaip dalis kurso “Rytų Azijos mitologija ir folkloras”, tačiau pasiklausyti kviečiami visi.