fu_0336sVDU Azijos studijų centras ir Japonijos ambasada Lietuvoje kviečia visus į nemokamą renginį, kurį atliks žymus tradicinio japoniško šokio atlikėjas Takamasa Fudžima (Takamasa Fujima). Pasirodymo metu jis pademonstruos, kas tai yra tradicinis japoniškas šokis. Renginys vyks gruodžio 4 d. (penktadienį), 16:00 Azijos studijų centre, Vaižganto g. 30.

Tradicinio japoniško šokio istorija tęsiasi jau ne mažiau kaip 400 metų. Šokis išreiškia japonų gyvenimo būdą bei pramogas. Takamasa Fudžima yra šio šokio atlikėjas, gimęs 1970 m. Tokijuje. Japonijos Nihon universiteto Menų kolegijoje baigęs dramaturgijos studijas, jis kuria naujo tipo japoniškus tradicinius šokius, susijusius su farsu. Nuo 2003 m. jis dalyvauja komerciniuose teatro pasirodymuose. Takamasa Fudžima taip pat kuria įvairių televizijos pjesių ir dramų šokių choreografijas. Be to, jis aktyviai dalyvauja užsienio šokių pasirodymuose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Pastaraisiais metais jis organizavo japoniškų šokių pasirodymus “Japonijos harmonija” Havajuose, Prancūzijoje ir Rusijoje, kuriuos parėmė Japonijos fondas.