imagethreeDėl susidariusių techninių kliūčių šiuo metu yra nepasiekiamos el. atrankos anketos „Erasmus+“ bei Dvišalių mainų studijoms ir praktikoms. Visus studentus, norinčius vykti į studijų ar praktikų mainus, kviečiame užpildyti laikinas anketas:

„Erasmus+“ studijos;
„Erasmus+“ studentų praktika;
„Erasmus+“ absolventų praktika;
VDU dvišalių mainų studijos;
VDU dvišalių mainų praktika.
Studentai, užpildę el. atrankos anketą Tarptautinių ryšių tarnybos interneto svetainėje, pakartotinai pildyti laikinos formos neprivalo. Jų pateikti duomenys yra išsaugoti.

Taip pat informuojame visus studentus, kad pratęstas dalyvavimo konkursuose laikotarpis:

„Erasmus+“ studijų konkursui dokumentus galima teikti iki kovo 6 d. (Muzikos akademijos studentai – iki vasario 28 d.).
VDU dvišalių mainų studijų konkursui dokumentus galima teikti iki kovo 6 d.
Iš anksto atsiprašome dėl susidariusių nepatogumų bei kviečiame naujienoje pateikta informacija dalintis su draugais ir bendramoksliais, studijuojančiais VDU.
Daugiau informacijos rasite atidarę šią nuorodą.