japan-foundationDalinamės informacija apie Japonijos fondo (Japan Foundation) programą, skirtą išskirtinius japonų kalbos gebėjimus demonstruojantiems studentams. Ši programa suteikia galimybę 15 dienų praleisti Japonijoje ir pagilinti žinias apie japonų kalbą, visuomenę bei kultūrą.

Reikalavimai kandidatams:
►Lietuvos Respublikos pilietybė;

►šiuo metu studijuoja japonų kalbą arba yra baigę japonų kalbos studijų programą Japonų kalbos mokymo institucijose (300 ak. v.);
►aukštesnis nei pradinis japonų kalbos mokėjimo lygis (aukštesnis nei 4 lygis, vertinant pagal Japanese-Language Proficiency Test );
►šiuo metu nedirba japonų kalbos mokytojais;
►yra nuo 18 iki 54 metų amžiaus ir per pastaruosius 5-erius metus nėra buvę Japonijoje ilgiau nei 7 dienas;
►neketina artimiausiu metu (iki 2017 m. kovo 31 d.) vykti studijoms į Japoniją.

Studentai registruotis gali Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centre (Vaižganto g. 30, Kaunas)

Studijas baigusiems – registruokitės tiesiogiai Japonijos ambasadoje:
►Japonijos ambasada (prašome užpildyti „Applicant List form“ ir atsiųsti el. paštu milda.krasko@vn.mofa.go.jp, laiško temos laukelyje nurodant „JF program for outstanding students 2016“). Kartu pateikite dokumentą, įrodantį jūsų japonų kalbos žinias. Registracijos forma pateikiama čia.

Registracija vyks iki š. m. balandžio 28 d. (ketvirtadienis)
Daugiau informacijos galite rasti čia.

Japonų kalbos testas ir interviu
Laikyti japonų kalbos egzaminą bus kviečiami užsiregistravę kandidatai, turintys pakankamas japonų kalbos žinias. Dalyviai, gerai išlaikę japonų kalbos testą, bus kviečiami į pokalbį Japonijos ambasadoje anglų ir japonų kalbomis. Japonijos ambasada informuos kandidatus asmeniškai.

***DĖMESIO – apie tikslią egzamino bei interviu datą, laiką ir vietą Japonijos ambasada įsipareigoja asmeniškai pranešti visiems užregistruotiems dalyviams, todėl labai prašome pateikti tikslius elektroninio pašto adresus bei telefono numerius. Registracijos forma yra Azijos studijų centre.

Išsamesnis programos aprašas pateikiamas čia.

Jei turite papildomų klausimų, nedvejodami kreipkitės:
Milda Kraśko
Japonijos ambasada