MEIJI_large_logoMeiji universitetas (Japonija) kviečia į dvi programas anglų kalba, kurios vyks 2017 m. vasarą.

Cool Japan vasaros programą, kuri vyks šių metų liepos 21 d. – rugpjūčio 2 d. Programa koncentruosis į šiuolaikinės Japonijos ypatybės – manga, anime, muziką, madą, technologijas, virtuvę ir t.t. Programos dalyviai turės galimybę įsigilinti į įvairius Japonijos visuomenės aspektus, kurie apima tiek tradicinį požiūrį, tiek šiuolaikinį.
Programos metu bus naudojama anglų kalba, dėl to japonų kalbos mokėjimas nėra būtinas.

Daugiau informacijos

Kontaktai:
International Collaboration Office (c/o Ms. Asako Washizu)
Meiji University
El. paštas: cool_jp@meiji.ac.jp
Facebook: COOL JAPAN@MeijiU

Kita programa, kurią siūlo Meiji universitetas, yra apie Japonijos teisę (Japanese law). Šios programos metu studentai turės galimybę įsigilinti į Japonijos teisę ir įvairius jos aspektus, aptarti įvairius iškylančius klausimus šiais laikais bei įsigilinti į visą Japonijos teisės sistemą įvairiose kelionėse, kurias pasiūlys programa.
Programos metu bus naudojama anglų kalba ir Japonijos teisės pradmenys dėl to teisės išmanymas ir japonų kalbos mokėjimas nėra privalomi.

Datos:
Užsienio studentams:
July 3 – July 14, 2017 (Mon – Fri , 10 days)
Visiems dalyviams:
July 28 – August 9, 2017 (Mon – Fri and July 29, 10 days)
Užsienio studentai gali teikti paraiškas abiems programoms. Deja, dalyvavimas įmanomas tik vienoje, dėl to reikia nurodyti pirmumo galimybę.

Daugiau informacijos

Kontaktai:
School of Law Office (c/o Ms. Etsuko Kakuda)
Meiji University
Tel.:+81-3-3296-4155    FAX:+81-3-3296-4346