Chinese_bridge_logoVilniaus universiteto Konfucijaus institutas kviečia dalyvauti “Kinų kalbos tilto” konkurse, kuris vyks gegužės 6 d. Vilniaus universitete, VU Filologijos fakulteto K. Donelaičio aud.

Konkurso metu  bus vertinamos kinų kalbos žinios (klausymas, kalbėjimas, skaitymas, rašymas), žinios apie Kiniją bei talentai (kinų muzika, šokiai, vaizduojamasis menas, akrobatika, kaligrafija, tapyba, popieriaus karpymas, kovos menai ir pan.). Konkurso Lietuvoje laimėtojas keliaus į Kiniją dalyvauti liepos mėn. rengiamuose pusfinaliuose ir finale. Antrosios vietos laimėtojas turės galimybę vykti į Kiniją stebėti konkurso.

Dalyvių registracija el. paštu – konfucijaus.institutas@gmail.com; tel. pasiteiravimui 861311849.
Registracija vyksta iki gegužės 3 d.

“Kinų kalbos tiltas” – tai didžiulis tarptautinis kinų kalbos konkursas, kurį organizuoja Konfucijaus institutų būstinė (Hanban). Šis nuo 2002 m. jau šešioliką kartų Kinijoje vykęs konkursas į galutinį etapą sukvietė daugiau nei 1400 studentų iš daugiau nei 90-ies pasaulio šalių. Tuo tarpu atrankos etapuose savo šalyse dalyvavo net 400 000 studentų. Šis konkursas suteikia puikią galimybę kinų kalbos studentams parodyti savo kinų kalbos ir kinų kultūros žinias.

Daugiau informacijos