Rugpjūčio 13-26 dienomis, VDU Azijos studijų centro vyresnysis koordinatorius Gheorghe-Alexandru Fratila pagal Kinų kalbos kaip užsienio kalbos mokymo programą lankėsi Nacionaliniame Chengchi universitete (Taipėjus, Taivanas). Vizito metu jis dalyvavo intensyviuose mokymuose skirtuose įgūdžiams, reikalingiems siekti optimalaus kinų kalbos mokymo rezultatų, įskaitant medžiagos atranką ir administravimą, veiksmingą laiko planavimą, pagrindines mokymo strategijas, reikalingas edukacines procedūras ir įžvalgas apie tai, kaip vietiniai mokytojai pristato ir apibrėžia ilgalaikį kalbos mokymo procesą.

Vizitas suteikė galimybę aplankyti svarbius Taivano kultūrinius objektus, įskaitant Nacionalinę biblioteką, Prezidentūrą, Čiang Kaišeko memorialinę salę ir kitus objektus, kurie padėjo geriau suvokti unikalią Taivano kultūrinę vertę ir ypatingą Taivano kultūros ir visuomenės struktūrą padėsiančią ateityje su Taivanu susijusiuose tyrimuose bei bendradarbiavime.

Vizitą rėmė Taipėjaus misija Latvijoje ir Taivano atstovybė Lenkijoje bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centru.