Šių metų birželio pabaigoje Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) Tarptautinių ryšių prorektorės Inetos Dabašinskienės Japonijoje vizito metu užsimezgę ryšiai su Sofijos universitetu (angl. Sophia University) išsivystė į abipusę partnerystę. 2017 m. spalio 11 d. įtvirtinant šią partnerystę pasirašyta bendradarbiavimo sutartis studentų, mokslininkų mainams, jungtinėms programoms ir bendriems projektams. Labai džiaugiamės Sofijos universitetu, tapusiu 18-uoju partneriniu universitetu Japonijoje.

Sofijos universitetas, vienas iš aukštai reitinguojamų Japonijos ir Azijos universitetų. Universitetas specializuojasi moderniųjų kalbų mokyme. VDU skatinantis daugiakalbytės ir kalbų mokymosi programas turės stiprų partnerinį universitetą bendriems projektams ir mainų galimybėms.