Kinijos alumni asociacija Latvijoje kviečia dalyvauti Baltijos talentų konkurse „Mano kiniška svajonė“, kuris vyks 2017 m. gruodžio 16 d. Rygoje (Latvija). Konkurso tikslas sukurti platformą, kurioje Kinijos kultūra besidomintys studentai iš Baltijos šalių galėtų demonstruoti savo talentus ir susidomėjimą Kinijos kultūra.

Konkurso metu dalyviai turi pademonstruoti talentus susijusius su kiniškais menais, tokiais kaip: kiniškos dainos, muzikiniai instrumentai, tapyba ir kaligrafija, poezija, liaudies menai, kungfu, popieriaus karpiniai, etc. Pasirodymo trukmė 3-4 minutės.

Dalyvauti gali visi Baltijos šalių piliečiai be amžiaus apribojimo. Žiūri sprendimu geriausiai pasirodę dalyviai bus apdovanoti.

Laikas ir vieta: 12:00 val. gruodžio 16 d. 2017 m., Latvijos Universiteto humanitarinių mokslų fakultetas, 401 salė (Visvalža iela 4a, Ryga, Latvija).
Registracija: Norintys užsiregistruoti į konkursą tai padaryti gali iki 2017 m. gruodžio 9 dienos elektroniniu paštu:  lk.asociacija@gmail.com
Konkurso kalba: Anglų, kinų, latvių.
Organizatoriai: Kinijos alumni asociacija Latvijoje.
Rėmėjai: Kinijos Liaudies Respublikos ambasada Latvijoje, Latvijos universiteto Konfucijaus institutas.

Jei turite papildomų klausimų prašome kreiptis el. paštu: lk.asociacija@gmail.com arba telefonu +371 26861961.