MERICS institutas kviečia dalyvauti Kinijos talentų programoje 2018 (ECTP). Kasmet ECTP programa, vykstanti Berlyne, surenka 15 išmintingų jaunų profesionalų ir antrosios pakopos studijų studentų grupę. Programos dalyviai kartu su politikais, verslo ir pilietinės visuomenės atstovais diskutuoja Europos Kinijos politikos temomis.

MERICS nekantrauja suburti ketvirtąją jaunųjų europiečių grupę, norinčią pagilinti savo supratimą apie Kiniją ir jos poveikį Europai, suteikti naujų idėjų Europos Kinijos politikai bei tapti unikalaus Kinijos ekspertų tinklo dalimi. Atrinkti kandidatai taip pat įgis naudingų įžvalgų apie didžiausio Europoje mokslinių tyrimų instituto veiklą. Be to, jie turės galimybė įgyti patirties bendraudami su įvairių, su Kinija susijusių karjeros sričių atstovais.

Programos metu dalyviai dirbs komandose siekdami parengti ir pateikti konkrečius politikos pasiūlymus skirtus Europos Kinijos politikos tobulinimui. MERICS taip pat remia tolimesnius tyrimus susijusius su programos metu nagrinėtais klausimais.
Dirbtuvės truks tris dienas 2018 m. balandžio 24 – 27 dienomis, MERICS institute, Berlyne.

Atrinktiems dalyviams bus suteikiami kelionpinigiai bei apgyvendinimas.
Paraišką sudaro: 1 puslapio CV, kuriame turi atsiskleisti su Kinija susijusi patirtis, bei 1 puslapio esė (maks. 4000 ženklų).

Kandidatai turi atsiųsti savo paraiškas viename PDF faile iki 2018 m. vasario 6 dienos adresu: lucrezia.poggetti@merics.de (Lucrezia Poggetti Poggetti). Vasario viduryje vyks “Skype” interviu su pretendentais dalyvauti programoje.

Daugiau informacijos apie atrankos reikalavimus.

Daugiau informacijos apie MERICS Kinijos talentų programą Europoje 2018.