Vasedos universitetas kviečia studentus dalyvauti keturių savaičių trukmės vasaros mokykloje. Dalyviai pasirinks 2 iš 14 siūlomų kursų, tokių kaip literatūra ir menai, verslas, kultūra, ekonomika, istorija, politika ir sociologija Japonijos ir Azijos – Ramiojo vandenyno kontekste, ir taip galės surinkti 4 kreditus. Paskaitas anglų kalba veda patyrę dėstytojai iš Vasedos ir vizituojantys profesoriai iš stipriausių pasaulio universitetų. Japonų kalbą galima pasirinkti, kaip pasirenkamą dalyką. Vasedos universitetas taip pat organizuos ekskursijas bei kultūrinius renginius, kurie padės pažinti Tokiją ir Japoniją.

Paraiškas internetu galima pateikti: 2018 m., kovo 1 – balandžio 1 dienomis.

Vasaros mokyklos trukmė: 4 savaitės nuo 2018 m. birželio 25 iki liepos 19 dienos.

Daugiau informacijos apie siūlomus dalykus, mokesčius galite rasti apsilankę Vasedos universiteto tinklapyje: http://waseda-summer.com/.

Programa yra pateikusi paraišką gauti Japonijos vyriausybės stipendijai (JASSO). Vasedos Universitetas paskelbs konkurso rezultatus, todėl sekite informaciją universiteto puslapyje.

Kilus klausimams apie Vasedos universiteto vasaros mokyklą kreipkitės elektroniniu paštu: summersession@list.waseda.jp.