Informuojame, jog Japonijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerija (Monbukagakusho: MEXT) šiais metais siūlo Lietuvos piliečiams 4 stipendijų programas studijoms Japonijoje nuo 2019 m. balandžio mėn.:
Undergraduate Students
Research Students
Specialized Training College Students
College of Technology Students

Paraiškas reikia pateikti iki 2018 m. gegužės 30 d. (trečiadienio) 17:00 val. Japonijos ambasadai Lietuvoje (M.K.Čiurlionio g. 82B, LT-03100 Vilnius). Ant voko būtinai nurodykite „MEXT stipendijų programa“.

Reikalavimus atitinkančius kandidatus Japonijos ambasada informuos apie tikslią rašytinių egzaminų datą, laiką ir vietą. Preliminari rašytinio egzamino data yra birželio 13 arba 14 d.

Sėkmingai egzaminus išlaikę kandidatai bus pakviesti pokalbiui su Japonijos ambasados ir Švietimo mainų paramos fondo įgaliotais atstovais. Preliminari pokalbio data numatoma birželio 19-21 d.

Išsami informacija apie konkursą pateikiama ambasados puslapyje: http://www.lt.emb-japan.go.jp/itpr_lt/bunka_mainuprogramos.html

Informacija apie konkursą teikiama:
►Japonijos ambasadoje (M. K. Čiurlionio g. 82B, 03100 Vilnius): el. paštu culture@vn.mofa.go.jp arba telefonu (8 5) 231 0465.
Kontaktinis asmuo – Milda Kraśko.