2018 m. lapkričio 7-14 dienomis Rytų Azijos regiono studijų studentas Romanas Erminas laimėjo nacionalinę „MIRAI“ programos atranką ir viešėjo Japonijoje. Ši programa yra remiama Japonijos vyriausybės ir skirta jauniesiems ateities lyderiams. Programos metu kelios dešimtys studentų iš įvairių pasaulio šalių savaitę praleido Japonijoje, kur dalyvavo diskusijose, lankėsi vietinės ir centrinės valdžios institucijose, įvairiose kompanijose, universitetuose, susipažino su Japonijos ekonomine bei politine sistema, kultūra.

Programos metu studentas susipažino su Japonijos politika, tarptautiniais santykiais bei saugumu. Erminas pagilino bakalauro studijų metu įgytas istorines, kultūrines ir socialines žinias. „MIRAI 2018 Politics and Security“ programos pirmoje grupėje dalyvavo 40 studentų iš Europos šalių.

Daugiau apie studento patirtį skaitykite čia