Azijos studijų centro darbuotojai siunčia šilčiausius sveikinimus ir visiems linki linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

2018-ieji buvo kupini veiklos. ASC sukūrė dokumentinį filmą „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“, filmo premjeros vyko Lietuvoje (balandžio 26 d.) ir Japonijoje (liepos 28 d.). Surengėme 29-ąją EAJRS (angl. European Association of Japanese Recourse Specialists) konferenciją, kurios tema buvo „Japonijos studijų išteklių (g)lokalizacija“ (angl. „(G)localizing Japanese Studies Resources“). Tai buvo pirmoji šios asociacijos konferencija Baltijos šalyse. Spalio 5 d. išplėtėme savo tinklą ir atidarėme Karaliaus Sedžiongo institutą Kaune, taip sustiprindami Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimą. Sudarėme tarptautinio bendradarbiavimo sutartis su Gunmos universitetu (Japonoja), Očianomidzu universitetu (Japonija), Korėjos universitetu (Pietų Korėja) ir Nacionaliniu Taipėjaus technologijų universitetu (Taivanas).

Esame dėkingi Sopanet tinklui, partnerinėmis institucijoms, studentų klubams už bendradarbiavimą mūsų veiklose. Dėkojame už tai, kad mus mokote ir leidžiate augti.
Dėkojame už buvimą kartu!