Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras maloniai kviečia visus besidominčius Korėja į intensyvius korėjiečių kalbos ir kultūros vasaros kursus, kurie vyks Kaune, birželio 27–liepos 8 dienomis.

Kursų metu jums dėstys dėstytojai, atvykę iš Pietų Korėjos. Jų padedami turėsite galimybę susipažinti su egzotiškuoju korėjiečių raštu hangeul, gramatikos pradmenimis ir pagrindinėmis kasdien Korėjoje vartojamomis frazėmis. Taip pat vyks visame pasaulyje pripažinimo sulaukusių korėjietiškų filmų vakarai, korėjietiško maisto gaminimas, paskaitos ir užsiėmimai, susiję su korėjiečių kultūra. Be abejo, tai taip pat puiki galimybė maloniai praleisti laiką kartu su bendraminčiais.

Kviečiame kreiptis ir tuos, kurie jau šiek tiek moka korėjiečių kalbą. Surinkus grupę (bent 5 žmones), organizuosime ir antrąjį korėjiečių kalbos lygį.

Viso kurso apimtis – 40 akademinių valandų. Paskaitos vyks po pietų, t.y. po 16:00. Baigusiems mokyklą išduodamas Azijos studijų centro korėjiečių kalbos pradmenų baigimo sertifikatas. Kursų kaina: 120 Lt.

Jau pasibaigus kursams, liepos 11 d. 19:00 val., visus dalyvius taip pat kviečiame į uždaromąjį korėjiečių muzikos ir šokių koncertą, kuris vyks Kauno Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje (Rotušės a. 19, Kaunas).

Susidomėjusiuosius korėjiečių kalbos kursais prašome registruotis iki birželio 11 d. elektroniniu paštu adresu a.zykas@asc.vdu.lt. Rašydami laišką, nurodykite savo vardą ir pavardę, amžių, kontaktus (el. paštą ir mobilujį telefoną), trumpai parašykite, kodėl domitės Korėja ir ko tikitės iš šių vasaros kursų. Atlikę atranką, atsakysime jums elektroniniu paštu iki birželio 15 d. ir atsiųsime instrukcijas dėl apmokėjimo. Kreiptis gali visi, vyresni nei 16 metų.

Jeigu kursų metu norėtumėte apsistoti VDU bendrabutyje (priimami tik studijuojantieji universitetuose, t.y. turintieji studento statusą), prašome tai nurodyti elektroniniame laiške. Bendrabučio kainos:

  • studentams, kurių studijų forma yra nuolatinė, dieninė ir vientisoji, už viso laikotarpio pragyvenimą (t.y. birželio 27 d. – liepos 8 d.) reikės mokėti 95 lt. asmeniui
  • studentams, kurių studijų forma yra ištęstinė, neakivaizdinė – už vienos dienos pragyvenimą reikės mokėti 25 lt. parai
  • .

    Kaunas-e mannayo!