sinraAzijos studijų centras maloniai kviečia į praktinį japoniškos kaligrafijos seminarą, kurį Japonijos ambasados Lietuvoje kvietimu ves profesionali kaligrafijos meistrė Tosen Iwasaki. Seminaro metu mokytoja pristatys kaligrafijos principus ir pamokys rašymo būdų.

Seminaras vyks gegužės 24 d. (penktadienį) 15:00 Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto M. Gimbutienės auditorijoje (Donelaičio g. 52-211, Kaunas). Į seminarą kviečiami ne tik japonų, bet ir kitomis Rytų Azijos kalbomis bei kultūromis besidomintieji.

Dėmesio. Renginys nemokamas, tačiau kadangi kiekvienas dalyvis seminaro metu gaus kaligrafijos reikmenis, dalyvių skaičius ribotas. Iš anksto registruokitės el.paštu a.zykas@asc.vdu.lt, parašydami savo vardą, pavardę ir el. paštą. Registracija priimama iki gegužės 22 dienos. Veiks pirmumo registruojantis principas.

Daugiau apie meistrę – angliškoje skelbimo versijoje.