Azijos studijų centras kviečia visus, besidominčius Kinija, Japonija ir Korėja, teikti paraiškas į Rytų Azijos regiono studijų magistro programą (socialinių mokslų krypties) arba Rytų Azijos kalbų ir kultūrų bakalauro programą (humanitarinių mokslų krypties). Priėmimas į magistro programą vyksta nuo birželio 1 d. iki liepos 6 d., o stojimui reikalingi dokumentai į bakalauro programą priimami nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 18 d., 12 val.

Išsamesnę informaciją apie bendrą stojimų tvarką, priėmimo sąlygas, būtinus pateikti dokumentus ir kontaktinius duomenis, kuriais galite kreiptis kilus klausimams, galite rasti vdu.lt puslapyje arba kiekvienos programos aprašyme:

Rytų Azijos regiono studijų (EARS) magistrantūros programa yra pirmoji ir vienintelė magistro programa Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kurioje studentai gali mokytis apie Rytų Azijos šiuolaikinę politiką ir visuomenę anglų kalba. Programa vykdoma nuo 2007 metų ir konstruojama tarpdisciplininiu / multidisciplininiu regioninių žinių pagrindu.

Nors pagrindinis dėmesys koncentruojamas į Rytų Azijos šalių (Japonijos, Kinijos, Korėjos) politinius, ekonominius ir socialinius aspektus, studentams taip pat suteikiama galimybė įgyti žinių apie regiono istoriją, tradicijas, kalbas. Aktyviausi studentai yra skatinami semestrui ar dviems išvykti į vieną iš virš 50 partnerinių universitetų regione. Baigusieji programą įgyja socialinių mokslų (politikos mokslų krypties) magistro laipsnį.

Rytų Azijos šalių kultūrų ir kalbų (RASK) bakalauro programa pradėta vykdyti 2012 m. Ketverių metų trukmės bakalauro programoje dėmesys skiriamas Kinijos, Japonijos bei Korėjos istorijai, religijai, kultūrai, socialiniams aspektams. Gilinamasi į šių šalių kultūrinę specifiką bei per tūkstančius metų susiklosčiusias tradicijas. Studijų metu studentai turi galimybę gerai išmokti vieną regiono kalbą ir pramokti antrosios kalbos pagrindų.

Stipriai išaugus mainų su Rytų Azijos universitetais galimybėms, visi studentai jau nuo antrojo kurso skatinami studijų metu bent vienam semestrui išvažiuoti mainams į šias šalis, nuolat gerinamos galimybės suderinti partneriniuose universitetuose išklausytus dalykus su RASK programos dalykais. Programa yra tarp pačių tarptautiškiausių visame universitete: studijoms užsienyje į Rytų Azijos šalis išvažiuoja daugiau nei 30 procentų programos studentų.