Azijos studijų centras kviečia tyrėjus iš socialinių mokslų srities dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje pavadinimu Kinijos bei Vidurio ir Rytų Europos tarptautinis bendradarbiavimas: sankirtos bei strategijos”, kuri bus rengiama nuotoliniu būdu 2021 m. gruodžio 21 d.

Konferencijos programą ir prisijungimo nuorodą rasite pridedame PDF faile.

Šia konferencija siekiama kartu suburti tyrėjus iš Rytų ir Vidurio Europos (VRE) šalių ir pateikti akademines įžvalgas bei tyrimais grįstą analizę, siekiant išnagrinėti Kinijos veikimo strategiją ir diplomatinį bendradarbiavimą su VRE šalimis. Pastarąjį dešimtmetį ekonominis ir prekybinis bendradarbiavimas tarp Kinijos ir VRE sparčiai augo, o kultūrinis bendradarbiavimas tapo labiau pastebimas. Nepaisant to, Lietuva pasitraukė iš “17+1” iniciatyvos, o tai tapo viena iš priežasčių santykių tarp Kinijos ir Europos Sąjungos paaštrėjimui.

Ankstesnis pranešimas teikti pranešimų paraiškas:

Pranešimų santraukas (250-300 žodžių) siųskite iki gruodžio 13 dienos el. paštu: conference.asc@vdu.lt. Su atrinktais dalyviais susisieksime ir konferencijos programą pateiksime gruodžio 15 dieną.

Siekiant išvengti su COVID19 susijusių susirgimų, konferencija vyks nuotoliniu būdu.

Pranešimų kalba: lietuvių arba anglų.

Dėl papildomos informacijos kreiptis el. paštu: mantas.macikas@vdu.lt