suntory logoVDU Azijos studijų centro laimėto ir koordinuojamo projekto “Japonijos ir Korėjos populiariosios kultūros suvokimas Europoje” (rėmėjas – Suntory Foundation) dalyvių susitikimas vyks 2011 m. sausio 10 d. Pietų Korėjos sostinėje Seule. Jame devyni projekto dalyviai pristatys ir diskutuos savo tyrimų projektus, aptars išvadas ir pasiruoš kitų metų leidiniui.

Tai – pirmasis kartas, kuomet VDU ASC vykdomo projekto susitikimas vyksta ne Kaune. Dalyvius Korėjoje mielai sutiko priimti VDU partnerinis universitetas Pietų Korėjoje Hankuk University of Foreign Studies (HUFS). Dauguma projekto dalyvių yra iš Pietų Korėjos ir Japonijos. Tai: prof. T. Kitamura (Osaka University), prof. S. Choi (HUFS), prof. S. Li (Pusan National University), doc. N. Onohara (University of Hyogo), doc. S. Kim (HUFS), Dr. K. Koma (VDU), dokt. M. Šiaučiūnas (Kyunghee University), dokt. J. Seo (VDU), dokt. A. Zykas (VDU).