PNU_logoPusano nacionalinis universitetas (PNU, Pietų Korėja) kviečia visus teikti paraiškas į organizuojamą vasaros mokyklą. Dviejose sesijose (A: birželio 20-liepos 15; B: liepos 27-rugpjūčio 11) dalyviai įgaus skirtingų įgūdžių. A sesijos metu studentams bus pateikiamas intensyvus akademinis kursas, o B sesijos metu bus supažindinama su Korėjos kultūra. Busanas yra puikus pasirinkimas vasarą, nes šiame mieste yra du garsiausi Korėjos paplūdimiai – Haeundae ir Gwangali!

Kiekvienos sesijos kaina yra mažiau nei 2000 JAV dolerių, tačiau partnerinių universitetų studentams suteikiama galimybė nemokėti programos ir įsirašymo į mokyklą mokesčių (tarp 800 ir 900 JAV dolerių).

Daugiau informacijos apie vasaros mokyklą rasite paspaudę šią nuorodą. Apie Busaną daugiau paskaityti galite čia. Papildoma informacija pateikiama šiame prisegtuke.