Atėjo laikas visiems, kas domisi Rytų Azijos šalių kultūromis, kalbomis, ekonomika, politika ir kitomis sritimis, susirinkti į kasmetine tapusia studentų mokslinę konferenciją, kurią rengia VDU Rytų Azijos šalių kalbų ir kultūrų studentai.
Ši konferencija yra puiki galimybė pasidalinti savo sukauptomis žiniomis, darbais bei tyrimais su šios srities kolegomis, išbandyti bei patobulinti save viešojo kalbėjimo srityje, įgauti patirties ir taip pat pasiklausyti bendraminčių pristatymų.
Kadangi suvaržymų nebėra, balandžio 26 d. (trečiadienį), 11:15-15:00 V. Putvinskio 23-310 lauksime jūsų gyvoje konferencijoje. Turint svarią priežastį bus suteikiama galimybė atlikti prezentaciją nuotoliniu būdu.
Pranešimų kalba: lietuvių arba anglų.
Norimų pristatyti darbų santraukų (250-300 žodžių) lauksime el. paštu azijos.konferencijaVDU@gmail.com iki balandžio 12 dienos. Su atrinktais dalyviais bus susisiekta kelios dienos po termino.
Dėl papildomos informacijos kreiptis el. paštu azijos.konferencijaVDU [eta] gmail.com

Naujausią renginio informaciją rasite čia: https://www.facebook.com/events/122080330803721/?ref=newsfeed
KONFERENCIJOS PROGRAMA