Rugsėjo 21 d., penktadienį, Azijos studijų centre lankysis japoniškos arbatos ceremonijos meistrė, Urasenke mokyklos profesorė Yuko Katsura. Ji susitiks su RASK programos pirmakursiais, pasirinkusiais japonų kalbą studijuoti kaip pagrindinę, ir specialiai studentams praves trumpą paskaitą-demonstraciją apie arbatos ceremoniją.

Susitikimas prasideda 13:30, Azijos studijų centro patalpose (Vaižganto 30). Į renginį kviečiami ir kiti RASK programos bakalaurantai, EARS programos magistrantai. Tą pačią dieną 18:00 val. Kauno Kameriniame teatre (Kęstučio g. 74A) meistrė surengs pilną ceremonijos demonstraciją.

Meistrė gimė šeimoje, turinčioje gilias arbatos ceremonijos tradicijas (iš motinos pusės), tad nuo vaikystės užsiima arbatos gėrimo ceremonija. Arbatos ceremonijos subtilybių mokosi pas Urasenke mokyklos įpėdinį. Eina Urasenke mokyklos profesorės pareigas bei yra Urasenke tarptautinės asociacijos narė. Suteiktas arbatos meistrės vardas „Sou-Ju“.

2003 ir 2004 metais įteikta Savako Agava premija žurnalo „Fudžin Gaho“ arbatos meno konkurse. Tarptautiniame Tadžimi keramikos festivalyje jai buvo skirta žiuri premija. Meistrė yra laimėjusi premijas ir daugybėje kitų konkursų, skirtų tradicinei arbatos ceremonijai, stalo dekoravimui ir pan. Intensyviai organizuoja arbatos ceremonijos renginius ir populiarina šį meną užsienyje.