Kovo 1 d. Vytauto Didžiojo universitete bus įkurtas Taivano centras – pirmasis tokio pobūdžio padalinys visoje Rytų Europoje. Jo atidarymo proga VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) vyks iškilminga atidarymo ceremonija ir tarptautinė mokslinė konferencija „Kinijos ir Taivano studijos Baltijos šalyse“ (Chinese / Taiwanese Studies in Baltic States).

Tarp renginio svečių bus Taipėjaus misijos Rygoje vadovas, J. E. Gary K. Y. Ko su delegacija, Taivano universiteto rektorius Si-Chen Lee, Nacionalinio Chengchi universiteto Socialinių mokslų fakulteto dekanas Yih-chyi Chuang, mokslininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir JAV.

Įkūrimo ceremonijos metu bus iškilmingai pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas tarp Taipėjaus misijos ir VDU, atidengta Taivano centro lenta. Svečiai iš šios šalies skaitys įvadines konferencijos paskaitas.