friendshipStudentų dėmesiui! Skelbiama atranka 2014/2015 m. m. pavasario semestro studijoms užsienio universitetuose pagal VDU dvišalio bendradarbiavimo sutartis. Galite dalyvauti atrankoje, jei esate:
• bakalauro ar magistrantūros studijų studentas;
• gerai besimokantis studentas (-ė);
• neturite akademinių skolų.

DĖMESIO: Norinčius dalyvauti atrankoje, prašome registruotis internete, adresu: http://trtdb.vdu.lt/ ir užpildyti atrankos anketą dvišalių mainų skiltyje į JAV universitetus iki spalio 3 d., į likusius universitetus – iki spalio 15 d.

Aukštojo mokslo institucijas rasite čia .
Papildomai prie anketos prisekite šiuos dokumentus:
• Gyvenimo aprašymą (CV);
• skaitmeninę nuotrauką;
• pažymių išklotinę;
• anglų arba atitinkamos užsienio kalbos mokėjimą patvirtinantį dokumentą.

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, peržiūrėkite universiteto siūlomų kursų aprašus ir įsitikinkite, kad programa užsienyje atitiks Jūsų studijas VDU. Kreipkitės į savo fakulteto tarptautinių programų koordinatorių, išsirinkite universitetą, kuris atitiktų Jūsų studijų programą, ir dalyvaukite atrankoje.

Stipendijos dydis priklauso nuo studijų laikotarpio ir šalies, kurią studentas (-ė) pasirenka studijoms:

I Mobilumo programų stipendija: studijoms – 500 EUR/mėn;
Šalys: Australija, Argentina, Ekvadoras, Jungtinės Amerikos valstijos, Kanada, Japonija, Izraelis, Naujoji Zelandija, P. Korėja, Venesuela, Singapūras , Brazilija, Meksika, Indonezija, Malaizija, Indija, Taivanas.
II Mobilumo programų stipendija: studijoms – 400 EUR/mėn
Šalys: Airija, Azerbaidžanas, Danija, Islandija, Lichtenšteinas, Kinija Prancūzija, Vokietija, Belgija, Suomija, Švedija, Norvegija, Šveicarija, Liuksemburgas, Jungtinė Karalystė, Tailandas.
III Mobilumo programų stipendija – 350 EUR/mėn.; praktikai;
Šalys: Austrija, Graikija, Ispanija, Italija, Nyderlandų Karalystė, Kazachstanas, Kipras, Malta, Portugalija, Rusija, Pakistanas.
IV Mobilumo programų stipendija -250 EUR/mėn;
Šalys: Armėnija, Baltarusija, Bulgarija, Gruzija, Čekija, Estija, Latvija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Turkija, Vengrija, Ukraina, Turkija

Negavus VDU Mainų programų stipendijos, motyvuoti studentai gali vykti ir savo lėšomis.

Daugiau informacijos fakultete arba Tarptautinių ryšių tarnyboje:
Tarptautinių ryšių tarnyba, S. Daukanto g. 27, kab. 308
Kontaktinis asmuo: Vaidas Dačiola, el. paštas: v.daciola@trt.vdu.lt