10628636_683693998379969_5899993845283285706_oPenktadienį, rugsėjo 26 d., Vytauto Didžiojo universitete lankėsi Liaoning universiteto (Kinija) prorektorius prof. Xu Ping bei Vilniaus Universiteto Konfucijaus Instituto (VU KI) direktorė prof. Zhang Donghui su delegacija. Susitikime su prorektoriumi prof. K. Šidlausku taip pat dalyvavo Azijos studijų centro vadovas dr. A. Zykas, kultūrų studijų ir etnologijos katedros vedėja doc. dr. L. Anglickienė, kiti svarbūs asmenys. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės, pasidžiaugta populiarėjančiomis kinų studijomis tarp VDU studentų. Prof. Zh. Donghui itin džiaugėsi kinų studijų plėtra, ypač akcentuotas studentų aktyvumas dalyvaujant šią vasarą rengtoje Vasaros stovykloje Kinijoje, kurios metu iš 15 dalyvavusių studentų net 12 buvo iš Azijos studijų centro kuruojamos Rytų Azijos šalių kalbų ir kultūrų programos.

Liaoning universitetas yra reitinguojamas tarp 100 geriausių Kinijos aukštųjų mokyklų. Šis universitetas yra susietas su trimis Konfucijaus Instituto padaliniais – Vilniaus universitete, Dakaro Universitete (Senegalas) ir Irkutsko valstybiniame universitete (Rusija).
Nuotraukas iš vizito galite peržiūrėti Azijos studijų centro Facebook profilyje, paspaudę šią nuorodą