Sugiharos namai Nuo liepos 7 d. VDU Azijos studijų centre praktikai priimama mainų studentė iš Akitos tarptautinio universiteto (Akita International University, Japonija) Momoko Fujiwara. Momoko pagelbės įsisavinant prof. Kumiko Yamados dovanotą knygų kolekciją, taip pat prisidės tobulinant ASC reprezentacinę medžiagą.
Studentė pagal mainų programą studijuoja VDU nuo 2015 m. pradžios ir bus Kaune iki šių metų pabaigos. Per likusį mainų programos laiką Momoko ketina aktyviai prisidėti prie ASC ir ypač Č. Sugiharos skaityklos veiklos, kadangi tolimesnę savo profesninę veiklą žada sieti su bibliotekininkyste.
Azijos studijų centras mielai priima praktikantus. Dėl praktikos galimybių maloniai prašome kreiptis į ASC vadovą.