flags_japan_mainJau galima teikti paraiškas dalinėms studijoms Japonijoje pagal dvišalių mainų sutartis partneriniuose universitetuose. Paraiškos teikiamos per elektroninę sistemą http://trtdb.vdu.lt/ iki 2016 m. vasario 2 d.. Pretendentai turi būti bakalauro arba magistro studijų studentai, turėti ne mažesnį nei 8 akademinį vidurkį ir pasižymėti stipria motyvacija.
Elektroninėje sistemoje Jūs turite prisegti šiuos dokumentus:

• Gyvenimo aprašymą (CV);
  • Skaitmeninę nuotrauką;
  • Paso kopiją.

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, peržiūrėkite universiteto siūlomų kursų aprašus ir įsitikinkite, kad programa užsienyje atitiks Jūsų studijas VDU. Kreipkitės į savo studijų programos vadovą, išsirinkite universitetą, kuris atitiktų Jūsų studijų programą, ir dalyvaukite atrankoje.
Universitetų sąrašą rasite prisegtą šalia skelbimo.
Atranka vyksta dviem etapais:
I atrankos etape studentai turi pateikti visus reikalingus dokumentus elektroninėje sistemoje. Atrankos komisijai įvertinus ir atrinkus studentus, jie yra kviečiami į II atrankos etapą motyvacinį pokalbį su komisijos nariais
Negavus VDU Mainų programų stipendijos, motyvuoti studentai gali vykti ir savo lėšomis.
Universitetų sąrašas