K_logo_120Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas kartu su partneriu Liaoning universitetu kviečia studentus dalyvauti atrankoje į vasaros stovyklą Kinijoje, kuri vyks 2017 m. liepos 4-18 d. Stovyklos metu vyks kinų kalbos ir kultūros paskaitos, studentai turės galimybę pakeliauti po Kiniją. Stovykla yra nemokama, bet dalyvis pats turi pasidengti lėktuvo bilietų ir vizos išlaidas.

Preliminari kursų programa:
Kursų metu pirmoje dienos pusėje 4 akademinės valandos bus skiriamos kinų kalbai tobulinti, o po pietų 2 akademinės valandos bus skiriamos kultūros paskaitoms (į jas įtraukiamos kinų tapybos, ušu, Pekino operos ir t.t. paskaitos). Taip pat bus organizuojamos išvykos po Šenjango ir Pekino miestų pagrindinius turistinius objektus (Pekine aplankomas Uždraustasis miestas, Didžioji kinų siena, Vasaros rūmai ir t.t.).

Šioje programoje gali dalyvauti tik Kinijos kultūros studijų ir Konfucijaus instituto studentai (ne jaunesni nei 17 metų ir ne vyresni nei 30 metų). Visi norintieji dalyvauti vasaros stovykloje turi išlaikyti HSK arba HSKK egzaminą. HSK egzaminui pakanka išlaikyti 1 arba 2 lygio, o HSKK 1-o lygio egzaminus.

Registracija į 2017 m. stovyklą vyksta iki kovo 27 d.

Daugiau informacijos puslapyje, arba telefonu 861311849.
Registracija el.paštu: konfucijaus.institutas@gmail.com