„Time for Asia“ renginių ciklas pristato Tibeto ekspertą, nevyriausybinės organizacijos International Campaign for Tibet veiklos Europoje direktorių Vincent Metten, kuris skaitys paskaitą „Deep Tibet: emerging trends in Tibet today“. Renginys vyks spalio 27 dieną nuo 12 val., Putvinskio 23-103. Paskaita nemokama ir atvira visiems.

Paskaitos metu bus pristatoma šiuolaikinė Tibeto situacija, kylantys iššūkiai, ateities perspektyvos. Tai gera proga visiems besidomintiems Rytų Azija daugiau sužinoti apie Tibetą tiesiai iš daugelį metų šioje srityje dirbančio specialisto.

Vincent Metten nevyriausybinėje organizacijoje International Campaign for Tibet dirba jau daugiau nei 11 metų. Prieš tai jis buvo įsitraukęs į ekspertinę veiklą Belgijos vyriausybėje ir Europos Komisijoje. Per savo karjerą Vincent Metten paskelbė daug publikacijų anglų ir prancūzų kalbomis apie Tibetą, Kinijos vidaus politiką, Europos ir Kinijos santykius.

„Time for Asia“ – tai renginių ciklas, koordinuojamas Azijos studijų centro, kurio metu bus reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, koncentruojamasi į politines, socialines, ekonomines tematikas.