Gruodžio viduryje VDU lektorius ir Azijos studijų centro vyriausiasis koordinatorius dr. Linas Didvalis pagal Erasmus+ dėstymo vizitų programą lankėsi Liublianos universitete Slovėnijoje. Vizitas suteikė galimybę apsilankyti Socialinių ir Humanitarinių mokslų fakultetuose, universiteto bibliotekose, susipažinti su Azijos studijų padėtimi, susitikti su akademiniu personalu ir aptarti tolimesnį bendradarbiavimą. Dr. Didvalis vizito metu skaitė tris paskaitas universiteto bakalauro ir magistro studijų studentams: apie aplinkosaugos judėjimus Japonijoje, tarptautinių santykių iššūkius Rytų Azijoje ir Kinijos įtaką tarptautinei vystymosi politikai.

Liublianos universitetas Azijos studijas vykdo nuo 1995 metų, ypač sinologijos ir japonistikos srityse. Pavasario semestro metu VDU planuoja apsilankyti šio universiteto japonų kalbos dėstytoja Chikako Shigemori Bučar.