Japonijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerija (MEXT) šiais metais siūlo Lietuvos piliečiams 4 stipendijų programas studijoms Japonijoje nuo 2021 m. :
Undergraduate Students (studijos prasidėtų nuo 2021 m. balandžio).
Research Students (studijos prasidėtų nuo 2021 m. spalio)
Specialized Training College Students (studijos prasidėtų nuo 2021 m. balandžio).
College of Technology Students (studijos prasidėtų nuo 2021 m. balandžio).

Norintys dalyvauti konkurse, Japonijos ambasadai turi pateikti dokumentus, išvardintus atitinkamos stipendijų programos aprašyme prie punkto “APPLICATION DOCUMENTS“.
Dokumentai turi būti pateikti anglų arba japonų kalba.

Paraiškas prašome pateikti iki 2020 m. liepos 29 d. (trečiadienis) 17:00 val. Japonijos ambasadai Lietuvoje (M.K.Čiurlionio g. 82B, LT-03100 Vilnius).

Reikalavimus atitinkančius kandidatus Japonijos ambasada informuos apie tikslią rašytinių egzaminų datą, laiką ir vietą. Sėkmingai egzaminus išlaikę kandidatai bus pakviesti pokalbiui su Japonijos ambasados ir Švietimo mainų paramos fondo įgaliotais atstovais. Preliminariai rašytiniai egzaminai ir pokalbis numatomi š.m. rugpjūčio antroje pusėje.

Daugiau informacijos rasite čia.

Iškilus papildomiems klausimams informacija apie konkursą teikiama:
Japonijos ambasadoje (M. K. Čiurlionio g. 82B, 03100 Vilnius): el. paštu culture@vn.mofa.go.jp arba telefonu (8 5) 231 0465.
Kontaktinis asmuo – Milda Kraśko.