Per 20 metų klubo dėka užsimezgė ne viena draugystė tarp japonų ir Japonijos kultūra besidominčių žmonių, kurie galėjo ne tik giliau susipažinti su Tekančios saulės šalies kultūra, bet ir patobulinti japonų bei anglų kalbų įgūdžius. Tiltas visada jungia du krantus, taigi studentai iš Japonijos geriau pažino Lietuvos kultūrą, gyvenimo būdą, tradicijas, tobulino lietuvių ir anglų kalbų įgūdžius, dalyvavo klubo narių rengiamose išvykose, pristatymuose mokyklose.

Šie metai ypatingi, mat klubas mini 20 metų sukaktį. Todėl kviečiame tapti šio istorinio momento dalimi ir švęsti gimtadienį kartu! Nepamiršk dėvėti kaukės, laikytis visų saugos rekomendacijų, būti puikios nuotaikos, plačiai šypsotis ir atsinešti ko nors užkąsti!
KADA? 2020-09-11, 18 val.
KUR? Putvinskio g. 23, 414 a.

Renginį remia Vytauto Didžiojo Universitetas.