Domiesi Japonijos politika? O gal giliniesi į Kinijos ekonomiką? Galbūt labai žavi korėjiečių menas ir tradicijos? Nesvarbu, kuria sritimi domiesi, jeigu tai susiję su Rytų Azija, turime tau labai įdomų pasiūlymą!

VDU Rytų Azijos šalių kalbų ir kultūrų studentai maloniai kviečia Rytų Azija besidominčius visų studijų pakopų studentus į VDU mokslinę konferenciją. Ši konferencija yra puiki proga pasidalinti savo žiniomis ir tyrimais su bendraminčiais kolegomis, išbandyti save ir patobulinti savo rašymo bei viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Siekiant išvengti susirgimų ir užtikrinti visų saugumą , konferencija vyks MS Teams platformoje balandžio 28 d. (trečiadienį).
Pranešimų kalba: lietuvių arba anglų.

Norimų pristatyti darbų santraukų (250-300 žodžių) lauksime el. paštu azijos.konferencijaVDU@gmail.com iki kovo 29 dienos. Su atrinktais dalyviais susisieksime balandžio 1-2 dienomis.

Dėl papildomos informacijos kreiptis el. paštu azijos.konferencijaVDU@gmail.com arba Facebook.