Vytauto Didžiojo universitete prasidėjo priėmimas į magistro studijų programas, todėl Azijos studijų centras kviečia visus besidominčius Kinija, Japonija arba Korėja teikti paraiškas į Rytų Azijos regiono studijų magistro programą. Stojimui reikalingi dokumentai iš ne ES piliečių priimami iki 2021 m. birželio 1 d., o iš ES piliečių – iki liepos 1 d.

Rytų Azijos regiono studijų (EARS) magistrantūros programa yra pirmoji ir vienintelė magistrantūros programa Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kurioje studentai gali mokytis apie Rytų Azijos šiuolaikinę politiką ir visuomenę anglų kalba. Programa vykdoma nuo 2007 metų ir konstruojama tarpdisciplininiu / multidisciplininiu regioninių žinių pagrindu.

Nors pagrindinis dėmesys koncentruojamas į Rytų Azijos šalių (Japonijos, Kinijos, Korėjos) politinius, ekonominius ir socialinius aspektus, studentams taip pat suteikiama galimybė įgyti žinių apie regiono istoriją, tradicijas, kalbas. 2015 m. programa papildyta teorijos bei metodologijos kursu. Rytų Azijos kalbų mokymasis programoje yra neprivalomas, tačiau studentai turės galimybę išnaudoti kreditus mokytis joms. Baigusieji programą studentai įgyja socialinių mokslų (politikos mokslų krypties) magistro laipsnį.

Daugiau informacijos apie Rytų Azijos Regiono studijų programą ir studijų dalykus rasite čia, o apie stojimui reikalingus dokumentus – čia.

Jei turite klausimų apie studijų programą susisiekite su mūsų kolektyvo nariais arba parašykite mums Facebook.

Nekantriai laukiame susitikimo su naujais studentais.