Kovo 3 d. Vytauto Didžiojo universitete lankėsi moksleiviai iš Pakuonio pagrindinės mokyklos, kuriems ASC darbuotojai vedė pažintines pamokėles. Centro vadovas Dr. Linas Didvalis supažindino su Rytų Azijos regiono kultūromis ir galimybes jas studijuoti mūsų universitete, Dr. Arvydas Kumpis patikrino moksleivių žinias apie šį regioną protmūšyje, o kalbų dėstytojos Karolė Miuler, Simona Kumpė ir Ieva Širvelytė iš arčiau supažindino su korėjiečių, japonų ir kinų kalbomis.

ASC mielai veda pažintines paskaitas ir veiklas moksleiviams, jų vizito Vytauto Didžiojo universitete metu. Norintiems sudalyvauti tokioje programoje siūlome susisiekite su Justina Šišaite (VDU Marketingo ir komunikacijos departemantas) justina.sisaite@vdu.lt.